Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Joga Rodzinna

Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 7 lat i ich rodziców (z jednym dzieckiem lub z dwójką dzieci ćwiczy mama lub tata). Ciekawy, twórczy i rozwojowy sposób, by spędzić wspólnie czas. Poznawać będzie można pozycje jogi, które nawiązują do świata zwierząt i wywodzą się wprost z natury.

 

Korzyści z udziału w zajęciach to korekta sylwetki, zwiększenie gibkości i elastyczności ciała, nauka samodyscypliny, odreagowanie napięć emocjonalnych, wzmocnienie więzi rodzinnej, kształcenie wzorców zdrowego stylu życia. 

Zapraszamy do zapisów !

Zapraszamy na wakacje z jogą Wakacje z jogą

 

Taniec w parach

 

TANIEC UŻYTKOWY W PARACH

Czy kiedykolwiek patrzyliście z podziwem i zazdrością na pary tańczące na parkiecie? Czy marzyłaś o pięknym i porywającym tańcu?
To właśnie dla Ciebie organizowany jest kurs tańca użytkowego! Nie znajdziesz tu skomplikowanych i technicznie trudnych układów i kroków. Z nami nauczysz się cieszyć tańcem, a przy odrobinie chęci zapewnisz sobie doskonałą zabawę na całe noce!

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:
Czas trwania zajęć: 60 minut
Poziomy: Podstawowy. 
Taniec: w parach - jeśli nie masz partnera, pomożemy Ci go znaleźć.
Wymagane umiejętności: można rozpocząć bez znajomości jakiegokolwiek tańca
Czego i jak szybko się nauczysz: popularnych kroków i układów, które można spotkać na większości imprez
Gdzie wykorzystasz ten taniec: na każdej imprezie - młodzieżowej oraz poważnej, np. bale, wesela, będzie to doskonałe przygotowanie przed stworzeniem horeografi do " Twój pierszy taniec".
Prowadzący : Adam Matecki, najwyższa klasa taneczna S, trzykrotny mistrz wilkopolski.                     Kiedy: wtorek godz. 20.30

Koszt: 4 zajęcia 80zł.
Zapisy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. m , masz pytania dzwoń 609104012.

TWÓJ PIERWSZY TANIEC

Mieliśmy przyjemność przygotowywać choreografię pierwszego tańca dla bardzo wielu Narzeczonych Par. Pierwszy taniec weselny jest wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju przeżyciem dla Zakochanych, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby Państwa choreografia była wyjątkowa, przygotowana z myślą o Państwa predyspozycjach, upodobaniach oraz w charakterze wybranej muzyki, którą pomożemy Państwu znaleźć.

Choreografia Pierwszego Tańca może być:

•klasyczna: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep.

•energetyczna w gorących rytmach SALSY, brazylijskiej samby, kubańskiej cha-chy, amerykańskiego rock & roll'a, jive, kubańskiej rumby, swinga, hiszpańskiego paso-doble.

•american smooth (np. połączenie kroków walca, elementów show, podnoszeń, a wszystko pięknie harmonizuje z muzyką)

•Proponujemy także połączenie klasyki z latynoską energią (tzw. MIX)!

•Na specjalne życzenie – ELEMENTY HIP-HOPU i tańca nowoczesnego!!!

 Koszt zajęć indywidualnych 120zł 75min.

Dodatkowo otrzymujecie 1h treningu na sali gratis.

Zajęcia prowadzi Adam Matecki ( tancerka mistrzowskiej kl S w tańcach latoamerykańskich)

 

 

 

Zumba

Zumba to połączenie tańców latynoskich z elementami fitness przy świetnej muzyce, które gwarantują świetną zabawę i uśmiech na twarzy uczestników, podczas zrzucania zbędnych kilogramów. To zarówno zabawa jak i trening dla ciała oraz umysłu dla osób w każdym wieku.

 

Pierwszy Taniec

Mieliśmy przyjemność przygotowywać choreografię pierwszego tańca dla bardzo wielu Narzeczonych Par. Pierwszy taniec weselny jest wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju przeżyciem dla Zakochanych, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby Państwa choreografia była wyjątkowa, przygotowana z myślą o Państwa predyspozycjach, upodobaniach oraz w charakterze wybranej muzyki, którą pomożemy Państwu znaleźć.

Choreografia Pierwszego Tańca może być:

•klasyczna: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep.

•energetyczna w gorących rytmach SALSY, brazylijskiej samby, kubańskiej cha-chy, amerykańskiego rock & roll'a, jive, kubańskiej rumby, swinga, hiszpańskiego paso-doble.

•american smooth (np. połączenie kroków walca, elementów show, podnoszeń, a wszystko pięknie harmonizuje z muzyką)

•Proponujemy także połączenie klasyki z latynoską energią (tzw. MIX)!

•Na specjalne życzenie – ELEMENTY HIP-HOPU i tańca nowoczesnego!!!

 

Akrobatyka

Zajęcia dedykowane są zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Trener dostosowuje odpowiednie ćwiczenia do indywidualnych potrzeb uczestnika . Wspólna rozgrzewka i ćwiczenia ogólnorozwojowe przygotują uczestnika do dalszych zadań.

DLA KOGO?
Zapraszamy wszystkich chętnych powyżej 16 roku życia.
Sporty gimnastyczne są rewelacyjną bazą do Tańca, Parkour, Free run, Pole Dance, Crossfit itp.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ NA ZAJĘCIACH 
Zaczynamy od rozgrzewki, przechodzimy przez wzmacnianie ciała, potem będziemy uczyć się takich elementów jak:
- przewroty: różne rodzaje
- salta: w tył, w przód, bokiem
- przerzuty: w przód, bokiem ( gwiazda ), w tył ( fiflak ), rundak 
- stanie na rękach
- trudniejsze kombinacje takie jak np. rundak + fiflak, rundak + salto dla zaawansowanych   

Kiedy: wrzesień 2017 wtorek godzina 19.00-20.30 na sali gimnastycznej SP 54 ul. Małoszyńska

 

Zapraszamy na warsztaty a akrobatyki i acro jogi 17.09 szczegóły na facebooku https://www.facebook.com/events/498147507205751/

SALSA SOLO

Nasz prowadzący Abad to mistrz salsy – będącej jednym z podstawowych elementów kultury kubańskiej, wywodzącej się z takich rytmów jak son czy kubańska rumba, tańca pełnego ekspresji, energii i emocji oraz Reggaetónu- tańca kubańskich imprez, dyskotek, kubańskiej ulicy, zdobywającego coraz większą popularność w Polsce.


Program nauki tańca Abada jest wyjątkowy, niepowtarzalny. Ritmo y movimiento – rytm i muzyka – siła napędowa życia, sztuki, tańca. Praca z Abadem to nie nudna i monotonna nauka kroków („nie tańczymy mechanicznie” – często powtarza), to wykorzystanie rytmu i nieskończonych możliwości ciała każdego tancerza.

Grupa otwarta - zapraszamy na zajęcia zajęcia od 7 września czwrtek godzina 18.45

Joga

To nie jest sezonowa moda: Joga liczy sobie już kilka tysięcy lat, a swoją stale rosnącą popularność zawdzięcza temu, że po prostu działa. Joga to technika ćwiczeń, a zarazem filozofia życia. Joga oznacza zjednoczenie. Pomaga zrelaksować się, uelastycznić, wzmocnić i rozciągnąć ciało. Joga to doskonały sposób na terapię zarówno ciała jak i umysłu. Praktyka asan, czyli określonych pozycji w jodze, pozostaje w stałym związku z obserwacją siebie i wewnętrzną uwagą. Kobiety mogą czerpać z jogi dodatkowe profity, pomaga ona bowiem uśmierzyć bóle menstruacyjne, poprawia płodność, pozwala łatwiej znieść ciążę, umożliwiasz lżejszy poród oraz pozwala szybciej wrócić po nim do formy.

 

"Joga pomaga utrzymać się w swojej prawdziwej naturze"


Joga hormonalna

Zapraszamy na cykliczne warsztaty jogi hormonalnej, 27.02.16 godz. 16.00-18.00 koszt 60zł (25 klubowicze).

Jest to naturalna, oparta o jogę terapia, przy pomocy której można wznowić produkcję żeńskich hormonów.

Dzięki wewnętrznemu masażowi (za pomocą specjalnych asan), intensywnym technikom oddechowym oraz skierowaniu indywidualnej energii życia do organów odpowiedzialnych za produkowanie hormonów joga hormonalna pozwala wznowić lub zintensyfikować wytwarzanie hormonów, utrzymać dobry stan zdrowia, poprawić kondycję i uśmierzyć wiele przykrych dolegliwości.

Joga hormonalna jest rozszerzoną hatha jogą;

 Zawiera elementy jogi energetycznej, Kundalini Jogi wg Swamiego Sivanandy oraz tybetańskich technik energetyzujących.

Ćwiczenia jogi hormonalnej oddziałują na całe ciało, ale w szczególności na :

 jajniki

przysadkę

tarczycę

nadnercza

 Joga hormonalna pomaga w leczeniu następujących dolegliwości związanych z przezywaniem przez kobietę klimakterium : uderzenia gorąca, niestabilność emocjonalna, depresja, bezsenność, obniżenie libido, stres, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu,  zaburzenia cyklu miesiączkowego, osteoporoza, wzrost poziomu cholesterolu (arterioskleroza), suchość skóry, wypadanie włosów.

 Pomaga także w innych dolegliwościach - niepłodności, napięciu przedmiesiączkowym, cystach na jajniku.

 Ćwiczenie jogi hormonalnej ma charakter terapeutyczny. Jej celem jest korygowanie tego, co nie funkcjonuje właściwie. Jest to holistyczna technika leczenia i odmładzania, która ma na celu wznowienie za pomocą specjalnych ćwiczeń wytwarzania żeńskich hormonów.

 Praktykując jogę hormonalną można w dużym stopniu przeciwdziałać objawom obniżonego poziomu hormonów. Większość objawów znika, inne zostają zminimalizowane.

 Kto może ćwiczyć;

 • kobiety w okresie klimakterium i menopauzy

• kobiety leczące się z powodu niepłodności

• kobiety z zaburzeniami hormonalnymi np. PCOS, zaburzenia cyklu menstruacyjnego, zanik miesiączki, PMS , przedwczesna menopauza

• kobiety w trakcie HTZ, pragnące zrezygnować z tej terapii i zastąpić ją jogą hormonalną

• kobiety skarżące się na spadek libido, obniżenie energii życiowej

• kobiety z niedoczynnością tarczycy

• kobiety z uporczywym trądzikiem o podłożu hormonalnym

• kobiety od 40 roku życia, aby zachować odpowiedni poziom żeńskich hormonów

• kobiety w każdym wieku chcące zachować młodość, zdrowie i urodę

 Joga hormonalna działa profilaktycznie i terapeutycznie, odmładza, uwalnia od przykrych objawów podnosi poziom żeńskich hormonów, daje energię i witalność, lepszą sprawność fizyczną, spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną!

Zajęcia prowadzi Barbara Libako. Bierze udział w licznych warsztatach, z których najistotniejsze dla tego tematu to:
_Alternative Medicine &Therapies, Berlin 2012 – Mit Hormon Yoga zu naturlicher balanceSeminare, Marina Pfautsch
_Hormonalni Jogovou Terapii – Praga, 2013 – Irena Sorfova, Kundalinirague
_Techniques used in Hormonal Yoga Therapy – Practical workshop for women -2014 – Berlin, Birgit Löwenbrück
Wiedzę wyniesioną z warsztatów łączę z wiedzą, która posiada jako instruktor jogi. Tworzę programy sesji jogi, które w optymalny sposób oddziałują na organizm i usprawniają jego funkcje. 
 
Zajęcia odbywają się w grupach zamkniętych i wymagają wcześniejszej konsultacji z instruktorem.
 

 

Joga (2)

To nie jest sezonowa moda: Joga liczy sobie już kilka tysięcy lat, a swoją stale rosnącą popularność zawdzięcza temu, że po prostu działa. Joga to technika ćwiczeń, a zarazem filozofia życia. Joga oznacza zjednoczenie. Pomaga zrelaksować się, uelastycznić, wzmocnić i rozciągnąć ciało. Joga to doskonały sposób na terapię zarówno ciała jak i umysłu. Praktyka asan, czyli określonych pozycji w jodze, pozostaje w stałym związku z obserwacją siebie i wewnętrzną uwagą. Kobiety mogą czerpać z jogi dodatkowe profity, pomaga ona bowiem uśmierzyć bóle menstruacyjne, poprawia płodność, pozwala łatwiej znieść ciążę, umożliwiasz lżejszy poród oraz pozwala szybciej wrócić po nim do formy.

Zajęcia jogi odbywajś się dwa razy w tygodniu. Zapraszamy do zapisów. 

 

Joga hormonalna

Jest to naturalna, oparta o jogę terapia, przy pomocy której można wznowić produkcję żeńskich hormonów.

Dzięki wewnętrznemu masażowi (za pomocą specjalnych asan), intensywnym technikom oddechowym oraz skierowaniu indywidualnej energii życia do organów odpowiedzialnych za produkowanie hormonów joga hormonalna pozwala wznowić lub zintensyfikować wytwarzanie hormonów, utrzymać dobry stan zdrowia, poprawić kondycję i uśmierzyć wiele przykrych dolegliwości.

Joga hormonalna jest rozszerzoną hatha jogą;

 Zawiera elementy jogi energetycznej, Kundalini Jogi wg Swamiego Sivanandy oraz tybetańskich technik energetyzujących.

Ćwiczenia jogi hormonalnej oddziałują na całe ciało, ale w szczególności na :

 jajniki

przysadkę

tarczycę

nadnercza

 Joga hormonalna pomaga w leczeniu następujących dolegliwości związanych z przezywaniem przez kobietę klimakterium : uderzenia gorąca, niestabilność emocjonalna, depresja, bezsenność, obniżenie libido, stres, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu,  zaburzenia cyklu miesiączkowego, osteoporoza, wzrost poziomu cholesterolu (arterioskleroza), suchość skóry, wypadanie włosów.

 Pomaga także w innych dolegliwościach - niepłodności, napięciu przedmiesiączkowym, cystach na jajniku.

 Ćwiczenie jogi hormonalnej ma charakter terapeutyczny. Jej celem jest korygowanie tego, co nie funkcjonuje właściwie. Jest to holistyczna technika leczenia i odmładzania, która ma na celu wznowienie za pomocą specjalnych ćwiczeń wytwarzania żeńskich hormonów.

 Praktykując jogę hormonalną można w dużym stopniu przeciwdziałać objawom obniżonego poziomu hormonów. Większość objawów znika, inne zostają zminimalizowane.

 Kto może ćwiczyć;

 • kobiety w okresie klimakterium i menopauzy

• kobiety leczące się z powodu niepłodności

• kobiety z zaburzeniami hormonalnymi np. PCOS, zaburzenia cyklu menstruacyjnego, zanik miesiączki, PMS , przedwczesna menopauza

• kobiety w trakcie HTZ, pragnące zrezygnować z tej terapii i zastąpić ją jogą hormonalną

• kobiety skarżące się na spadek libido, obniżenie energii życiowej

• kobiety z niedoczynnością tarczycy

• kobiety z uporczywym trądzikiem o podłożu hormonalnym

• kobiety od 40 roku życia, aby zachować odpowiedni poziom żeńskich hormonów

• kobiety w każdym wieku chcące zachować młodość, zdrowie i urodę

 Joga hormonalna działa profilaktycznie i terapeutycznie, odmładza, uwalnia od przykrych objawów podnosi poziom żeńskich hormonów, daje energię i witalność, lepszą sprawność fizyczną, spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną!

Zajęcia odbywają się cyklicznie w formie warsztatów, chętnych zapraszamy do zapisów.  

 

 

Zdrowy Kręgosłup

Zdrowy Kręgosłup

Jak ważny jest zdrowy kręgosłup każdy z nas się przekonał, kiedy nasz największy stabilizator odmówi nam posłuszeństwa. Dlatego zapraszamy na zajęcia zdrowy kręgosłup mające charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny w zakresie bólu pleców i skrzywień kręgosłupa.

Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, mobilizujące, wzmacniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe. Nauka oddychania i utrzymania odpowiedniej postawy (stabilizacji) ciała są wplecione w tok lekcji. Wykorzystywane w treningu ćwiczenia na bazie pilatesu wzmacniają także głębokie partie mięśniowe. 
Zajęcia polecane dla wszystkich
.

Na zajęcia zaprasza instruktorka z wieloletnim doświadczeniem Anna Tafelska.

 

 

Acro Yoga

AcroYoga łączy w sobie elementy Jogi , Akrobatyki, Acro balansu, tańca i masażu tajskiego. Nic więc dziwnego, że AcroYoga podbija świat! Jej wrzechstronność sprawia, że może być również doskonałym uzupełnieniem do innego rodzaju treningów. Popracujemy nad rozciąganiem, wzmacnianiem, gibkością, równowagą. A co najważniejsze, będziemy się dobrze bawić!


AcroYogo to wspaniały sposób na spędzanie czasu, samorozwój, pogłębienie kontaktu z własnym ciałem oraz wspaniała zabawa z innymi ludźmi. 
Na zajęciach stworzymy przestrzeń do ugruntowania już zdobytych umiejętności, poznawania nowych trików, pracy nad techniką, siłą i równowagą.

 

Zajęcia skierowane są do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Acro Yogą oraz do osób średniozaawansowanych. Ci pierwsi będą mieli okazję krok po kroku zapoznać się z podstawowymi zasadamiAcroYogi, Ci drudzy będą mogli ugruntować swoją wiedzę, popracować nad precyzją, płynnością i eksplorować w nieznany sposób znane już sobie pozycje i tranzycje.

Czas: 
każda środa 20:15 (90minut) - pierwsze zajęcia 20.09.107

Koszt zajęć : 
karnet miesięczny 4 zajęcia - 80PLN / pojedyncze zajęcia 25PLN
karty multisport + dopłata 10zł