Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Acro Joga

 

Zapraszam na całodniowe warsztaty na których dowiesz się wszystkiego co potrzebne aby w łatwy i bezpieczny sposób rozpocząć przygodę z AcroYogą !

A - aktywnie spędzony czas na zabawie
B - budowanie siły, równowagi, koordynacji
C- celebrowanie kontaktu z innymi ludźmi

Acroyoga to połączenie doskonałe Yogi , acrobatyki, tańca, Acro balansu oraz masażu tajskiego. To przede wszystkim też dobra zabawa i możliwość kontaktu z innymi ludźmi. Uczy komunikacji, zaufania oraz świadomości swojego ciała. 
Podczas warsztatu poznamy podstawowe zasady bazowania, latania i spotingu, które pozwolą Wam w bezpieczny sposób zgłębiać dalej tajniki AcroYogi:) 
Nie musisz mieć specjalnego przygotowania ani swojego partnera, aby rozpocząć przygodę z Acro, jedynie nieco zapału i otwartości:)


Kiedy: 
16 wrzesnień 10:30-18:00 

Miejsce: 
Time Creator Studio ul. Ścinawska 19 Poznań 
https://www.facebook.com/TimeCreatorStudio

Rozkład:

10:30-13:30 - Blok I 
> praktyka yogi w kręgu
> fundamenty bazowania, latania i dobrego spottingu, 
> podstawowe pozycje AcroYogi
> therapeutic flying 

13:30-15:00 - przerwa na lunch ( vegańska zupa z pieczywem)

15:00-18:00 - Blok II 
> partner yoga
> pozycje odwrócone
> tranzycje czyli przejścia między pozycjami
> masaż tajski

Inwestycja: 
Early bird (do 30.08.18) - 120 PLN 
Regular (po 30.08.18) - 150 PLN
Lunch w cenie warsztatu. 

Zapisy: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
facebook

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztacie jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50 zł. Szczegóły prześlę w mailu. 
Dla osób, które już brały udział w organizowanych przeze mnie warsztatach lub zajęciach dodatkowa zniżka 30zł. 

Prowadzący: 
Asia Sosińska 
AcroYoga jest dla mnie przede wszystkim wspaniałą przygodą i zabawą. Najbardziej fascynuje mnie w niej to, jak bardzo otwieramy się na innych ludzi. Budujemy relacje, odnosimy wspólne sukcesy, pokonujemy własne ograniczenia. AcroYogę odkryłam 3 lata temu i była to miłość od pierwszego warsztatu! Od tego czasu brałam udział w licznych szkoleniach, wyjazdach i konwencjach w Polsce oraz za granicą. Obecnie jestem członkiem organizacji Acroyoga International jako Jambassador. Od dwóch lat organizuję również w Poznaniu regularne AcroJamy. Swoją wiedzą dzielę się również na regularnych zajęcia AcroYogi które prowadzę w Poznaniu. Bliskie jest mi połączenie z ciałem i kontakt z drugim człowiekiem, oraz wszelkie formy ruchu i dotyku jak kontakt improwizacja czy masaż tajski.
http://www.acroyoga.org/teachers/joanna-sosinska

Zapraszam Was serdecznie, 
Namaste
 

Taniec w parach

 

TANIEC UŻYTKOWY W PARACH

Czy kiedykolwiek patrzyliście z podziwem i zazdrością na pary tańczące na parkiecie? Czy marzyłaś o pięknym i porywającym tańcu?
To właśnie dla Ciebie organizowany jest kurs tańca użytkowego! Nie znajdziesz tu skomplikowanych i technicznie trudnych układów i kroków. Z nami nauczysz się cieszyć tańcem, a przy odrobinie chęci zapewnisz sobie doskonałą zabawę na całe noce!

INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE:
Czas trwania zajęć: 60 minut
Poziomy: Podstawowy. 
Taniec: w parach - jeśli nie masz partnera, pomożemy Ci go znaleźć.
Wymagane umiejętności: można rozpocząć bez znajomości jakiegokolwiek tańca
Czego i jak szybko się nauczysz: popularnych kroków i układów, które można spotkać na większości imprez
Gdzie wykorzystasz ten taniec: na każdej imprezie - młodzieżowej oraz poważnej, np. bale, wesela, będzie to doskonałe przygotowanie przed stworzeniem horeografi do " Twój pierszy taniec".
Prowadzący : Adam Matecki, najwyższa klasa taneczna S, trzykrotny mistrz wilkopolski.                     Kiedy: wtorek godz. 20.30

Koszt: 4 zajęcia 80zł.
Zapisy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. m , masz pytania dzwoń 609104012.

TWÓJ PIERWSZY TANIEC

Mieliśmy przyjemność przygotowywać choreografię pierwszego tańca dla bardzo wielu Narzeczonych Par. Pierwszy taniec weselny jest wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju przeżyciem dla Zakochanych, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby Państwa choreografia była wyjątkowa, przygotowana z myślą o Państwa predyspozycjach, upodobaniach oraz w charakterze wybranej muzyki, którą pomożemy Państwu znaleźć.

Choreografia Pierwszego Tańca może być:

•klasyczna: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep.

•energetyczna w gorących rytmach SALSY, brazylijskiej samby, kubańskiej cha-chy, amerykańskiego rock & roll'a, jive, kubańskiej rumby, swinga, hiszpańskiego paso-doble.

•american smooth (np. połączenie kroków walca, elementów show, podnoszeń, a wszystko pięknie harmonizuje z muzyką)

•Proponujemy także połączenie klasyki z latynoską energią (tzw. MIX)!

•Na specjalne życzenie – ELEMENTY HIP-HOPU i tańca nowoczesnego!!!

 Koszt zajęć indywidualnych 120zł 75min.

Dodatkowo otrzymujecie 1h treningu na sali gratis.

Zajęcia prowadzi Adam Matecki ( tancerka mistrzowskiej kl S w tańcach latoamerykańskich)

 

 

 

Zumba

Zumba to połączenie tańców latynoskich z elementami fitness przy świetnej muzyce, które gwarantują świetną zabawę i uśmiech na twarzy uczestników, podczas zrzucania zbędnych kilogramów. To zarówno zabawa jak i trening dla ciała oraz umysłu dla osób w każdym wieku.

Pierwszy Taniec

Mieliśmy przyjemność przygotowywać choreografię pierwszego tańca dla bardzo wielu Narzeczonych Par. Pierwszy taniec weselny jest wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju przeżyciem dla Zakochanych, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby Państwa choreografia była wyjątkowa, przygotowana z myślą o Państwa predyspozycjach, upodobaniach oraz w charakterze wybranej muzyki, którą pomożemy Państwu znaleźć.

Choreografia Pierwszego Tańca może być:

•klasyczna: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep.

•energetyczna w gorących rytmach SALSY, brazylijskiej samby, kubańskiej cha-chy, amerykańskiego rock & roll'a, jive, kubańskiej rumby, swinga, hiszpańskiego paso-doble.

•american smooth (np. połączenie kroków walca, elementów show, podnoszeń, a wszystko pięknie harmonizuje z muzyką)

•Proponujemy także połączenie klasyki z latynoską energią (tzw. MIX)!

•Na specjalne życzenie – ELEMENTY HIP-HOPU i tańca nowoczesnego!!!

 

Gimnastyka artystyczna

Zajęcia prowadzi Anita Kubiak. Gimnastykę artystyczną trenowała 12 lat. Obecnie swoją wiedzę i umiejętności przekazuje młodszym pokoleniom. Przygotowała  specjalny program dla dorosłych, który wpływa na stabilizację ciała oraz pozwala na szybsze oswojenie figur akrobatycznych (bardzo przydatnych we wszystkich technnikach tanecznych).

Program zajęć:

– przygotowanie motoryczne (m.in. stanie na rękach, gwiazdy..),
– ogólne wzmocnienie ciała,
– rozciąganie i praca nad gibkością (skłony, szpagaty, mostki, elementy gibkościowe).

- praca z przyborem ( piłka do gimnastyki artystycznej)

Wszystkie ćwiczenia wpływają również korzystnie na redukcję tkanki tłuszczowej!

Termin:

Środa godz. 20.15- 21.30  start: 01.04.17  koszt: 1 zajęcia 35zł,  100zł 4 zajęcia

zapisy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , uwaga ilość osób w grupie ograniczona !

 

 

SALSA SOLO

Nasz prowadzący Abad to mistrz salsy – będącej jednym z podstawowych elementów kultury kubańskiej, wywodzącej się z takich rytmów jak son czy kubańska rumba, tańca pełnego ekspresji, energii i emocji oraz Reggaetónu- tańca kubańskich imprez, dyskotek, kubańskiej ulicy, zdobywającego coraz większą popularność w Polsce.
Program nauki tańca Abada jest wyjątkowy, niepowtarzalny. Ritmo y movimiento – rytm i muzyka – siła napędowa życia, sztuki, tańca. Praca z Abadem to nie nudna i monotonna nauka kroków („nie tańczymy mechanicznie” – często powtarza), to wykorzystanie rytmu i nieskończonych możliwości ciała każdego tancerza.

Grupa otwarta - zapraszamy do zapisów.

Joga

To nie jest sezonowa moda: Joga liczy sobie już kilka tysięcy lat, a swoją stale rosnącą popularność zawdzięcza temu, że po prostu działa. Joga to technika ćwiczeń, a zarazem filozofia życia. Joga oznacza zjednoczenie. Pomaga zrelaksować się, uelastycznić, wzmocnić i rozciągnąć ciało. Joga to doskonały sposób na terapię zarówno ciała jak i umysłu. Praktyka asan, czyli określonych pozycji w jodze, pozostaje w stałym związku z obserwacją siebie i wewnętrzną uwagą. Kobiety mogą czerpać z jogi dodatkowe profity, pomaga ona bowiem uśmierzyć bóle menstruacyjne, poprawia płodność, pozwala łatwiej znieść ciążę, umożliwiasz lżejszy poród oraz pozwala szybciej wrócić po nim do formy.

 

"Joga pomaga utrzymać się w swojej prawdziwej naturze"


Joga hormonalna

Zapraszamy na cykliczne warsztaty jogi hormonalnej, 27.02.16 godz. 16.00-18.00 koszt 60zł (25 klubowicze).

Jest to naturalna, oparta o jogę terapia, przy pomocy której można wznowić produkcję żeńskich hormonów.

Dzięki wewnętrznemu masażowi (za pomocą specjalnych asan), intensywnym technikom oddechowym oraz skierowaniu indywidualnej energii życia do organów odpowiedzialnych za produkowanie hormonów joga hormonalna pozwala wznowić lub zintensyfikować wytwarzanie hormonów, utrzymać dobry stan zdrowia, poprawić kondycję i uśmierzyć wiele przykrych dolegliwości.

Joga hormonalna jest rozszerzoną hatha jogą;

 Zawiera elementy jogi energetycznej, Kundalini Jogi wg Swamiego Sivanandy oraz tybetańskich technik energetyzujących.

Ćwiczenia jogi hormonalnej oddziałują na całe ciało, ale w szczególności na :

 jajniki

przysadkę

tarczycę

nadnercza

 Joga hormonalna pomaga w leczeniu następujących dolegliwości związanych z przezywaniem przez kobietę klimakterium : uderzenia gorąca, niestabilność emocjonalna, depresja, bezsenność, obniżenie libido, stres, migreny, trudności w koncentracji i zapamiętywaniu,  zaburzenia cyklu miesiączkowego, osteoporoza, wzrost poziomu cholesterolu (arterioskleroza), suchość skóry, wypadanie włosów.

 Pomaga także w innych dolegliwościach - niepłodności, napięciu przedmiesiączkowym, cystach na jajniku.

 Ćwiczenie jogi hormonalnej ma charakter terapeutyczny. Jej celem jest korygowanie tego, co nie funkcjonuje właściwie. Jest to holistyczna technika leczenia i odmładzania, która ma na celu wznowienie za pomocą specjalnych ćwiczeń wytwarzania żeńskich hormonów.

 Praktykując jogę hormonalną można w dużym stopniu przeciwdziałać objawom obniżonego poziomu hormonów. Większość objawów znika, inne zostają zminimalizowane.

 Kto może ćwiczyć;

 • kobiety w okresie klimakterium i menopauzy

• kobiety leczące się z powodu niepłodności

• kobiety z zaburzeniami hormonalnymi np. PCOS, zaburzenia cyklu menstruacyjnego, zanik miesiączki, PMS , przedwczesna menopauza

• kobiety w trakcie HTZ, pragnące zrezygnować z tej terapii i zastąpić ją jogą hormonalną

• kobiety skarżące się na spadek libido, obniżenie energii życiowej

• kobiety z niedoczynnością tarczycy

• kobiety z uporczywym trądzikiem o podłożu hormonalnym

• kobiety od 40 roku życia, aby zachować odpowiedni poziom żeńskich hormonów

• kobiety w każdym wieku chcące zachować młodość, zdrowie i urodę

 Joga hormonalna działa profilaktycznie i terapeutycznie, odmładza, uwalnia od przykrych objawów podnosi poziom żeńskich hormonów, daje energię i witalność, lepszą sprawność fizyczną, spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną!

Zajęcia prowadzi Barbara Libako. Bierze udział w licznych warsztatach, z których najistotniejsze dla tego tematu to:
_Alternative Medicine &Therapies, Berlin 2012 – Mit Hormon Yoga zu naturlicher balanceSeminare, Marina Pfautsch
_Hormonalni Jogovou Terapii – Praga, 2013 – Irena Sorfova, Kundalinirague
_Techniques used in Hormonal Yoga Therapy – Practical workshop for women -2014 – Berlin, Birgit Löwenbrück
Wiedzę wyniesioną z warsztatów łączę z wiedzą, która posiada jako instruktor jogi. Tworzę programy sesji jogi, które w optymalny sposób oddziałują na organizm i usprawniają jego funkcje. 
 
Zajęcia odbywają się w grupach zamkniętych i wymagają wcześniejszej konsultacji z instruktorem.
 

 

Joga (2)

To nie jest sezonowa moda: Joga liczy sobie już kilka tysięcy lat, a swoją stale rosnącą popularność zawdzięcza temu, że po prostu działa. Joga to technika ćwiczeń, a zarazem filozofia życia. Joga oznacza zjednoczenie. Pomaga zrelaksować się, uelastycznić, wzmocnić i rozciągnąć ciało. Joga to doskonały sposób na terapię zarówno ciała jak i umysłu. Praktyka asan, czyli określonych pozycji w jodze, pozostaje w stałym związku z obserwacją siebie i wewnętrzną uwagą. Kobiety mogą czerpać z jogi dodatkowe profity, pomaga ona bowiem uśmierzyć bóle menstruacyjne, poprawia płodność, pozwala łatwiej znieść ciążę, umożliwiasz lżejszy poród oraz pozwala szybciej wrócić po nim do formy.

"Joga pomaga utrzymać się w swojej prawdziwej naturze"

Zdrowy Kręgosłup

Zdrowy Kręgosłup

Jak ważny jest zdrowy kręgosłup każdy z nas się przekonał, kiedy nasz największy stabilizator odmówi nam posłuszeństwa. Dlatego zapraszamy na zajęcia zdrowy kręgosłup mające charakter zarówno profilaktyczny jak i terapeutyczny w zakresie bólu pleców i skrzywień kręgosłupa.

Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, mobilizujące, wzmacniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe. Nauka oddychania i utrzymania odpowiedniej postawy (stabilizacji) ciała są wplecione w tok lekcji. Wykorzystywane w treningu ćwiczenia na bazie pilatesu wzmacniają także głębokie partie mięśniowe. 
Zajęcia polecane dla wszystkich
.

Na zajęcia zaprasza instruktorka z wieloletnim doświadczeniem Anna Tafelska.