Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ferie Zimowe 2019

WARSZTAT GIMNASTYCZNO-AKROBATYCZNY

Gimnastyka artystyczna to forma ćwiczeń dla dziewcząt, która poprzez ćwiczenia zawierające elementy tańca, baletu, rytmiki, akrobatyki oraz ćwiczeń z przyborami, kształtuje estetykę ruchu i harmonię ciała. W programie : ćwiczenia rozciągające, gibkościwe, akrobatyka, praca z przyborem i muzyką. 

Na warsztat obowiązuje strój sportowy najlepiej leginy, body/przylegająca koszulka spiete włosy, skarpetki/baletki/napalcówki. Woda do picia.

WARSZTATY TEATRALONO- TANECZNE 

( prosimy o zabranie obuwia na zmianą)

Zajęcia teatralno-taneczne to połączenie nauki, zabawy i ćwiczeń rozwijających wyobraźnię i twórczą ekspresję dzieci. W trakcie zajęć uczestnicy  poznają różne techniki taneczne, elementy rytmiki oraz improwizację, dzięki którym mogą rozwijać świadomość ciała i ekspresję ruchu. Ważną częścią warsztatów są również ćwiczenia i zadania teatralne, które uczą pewności siebie oraz umiejętności współpracy. Zajęcia kształtują także poczucie rytmu, słuch muzyczny, uczą prawidłowej postawy i wpływają korzystnie na psychomotoryczny rozwój dzieci. Integralnym, końcowym elementem naszych codziennych zajęć  będą  różnorodne technik relaksacji z muzyką w tle.

Warsztat teatralny

- Teatralne rozgrzewki i budowanie zespołu, zabawy integrujące grupę .

- Ćwiczenia mające na celu rozwijanie wyobraźni i twórczej ekspresji dzieci.

- Ćwiczenia związane z poznaniem i akceptacją siebie, rozpoznawaniem i wyrażaniem emocji.

- Drama, czyli fabularyzowane zabawy i ćwiczenia teatralne .

- Improwizacje i krótkie etiudy teatralne.

- Zabawy pantomimiczne.

- Zabawy i ćwiczenia usprawniające poprawną wymowę.

- Praca z tekstem, ćwiczenia dykcji, mimiki, zabawne łamańce językowe.

- Ćwiczenia relaksacyjne i koncentracyjne przy muzyce .

Warsztat taneczny

- Warm up, różne warianty rozgrzewek.

- Zabawy rytmiczne, taneczne i umuzykalniające rozwijające twórczą wyobraźnię.

- Improwizacje taneczne.

- Poznanie różnych technik i styli tanecznych.

- Nauka wybranych kroków, figur i układów tanecznych.

- Cool down,  ćwiczenia relaksujące i odprężające całe ciało.

 

SPOTKANIE Z EGZOTYCZNYMI ZWIERZAKAMI

(prosimy o zabranie obuwia na zmianę)

Na zajęciach gwarantujemy nie tylko świetną zabawę ale także niezapomniane doznania i wspomnienia. Dla odważnych, będzie można nie tylko dotknąć i pogłaskać ale również wziąć na ręce wybrane zwierzaki .  Spotkanie będzie niesamowitą przygoda a przy okazji konkretną lekcją przyrody. Dzieci poznają fascynujący świat  zwierząt egzotycznych takich jak: Wąż Boa, Pyton Królewski, Agama Brodata, Gekon Orzęsiony, Eublefary. Na zakończenie zrobimy quiz z wiedzy o zwierzętach.