Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Informacje dla rodziców ( z podpisaną umową)

‼️‼️‼️

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z zaleceniami, jakie dyrektorzy poznańskich szkół, przedszkoli i żłobków oraz instytucji kultury otrzymali od władz Miasta Poznania podjęliśmy decyzję o odwołaniu REGULARNYCH ZAJĘĆ DLA DZIECI i DOROSŁYCH od 11.03.2020 do 15.04.2020.W obecnej sytuacji wszystkie karnety są zawieszone, osoby które mają podpisane umowy, prosimy o zawieszenie płatności ( dotyczy osób które mają na bieżąco uregulowane płatności ), proszę czekać na nasze rozliczenia końcowe. Jeśli chodzi o wznowienie  zajęć, będziemy kierować się zaleceniami władz Miasta Poznania dotyczących działania placówek oświatowych i kulturalnych. 

 

ZAPRASZAMY NA TRENING ONLINE :)
DLA GINASTYCZEK I TANCERZY  - https://www.facebook.com/events/519309372115407/

PŁATNOŚCI: 

1. W obecnej sytuacji wszystkie płatności są zawieszone , proszę WSTRZYMAĆ OPŁATY i czekać na nasze rozliczenia które będę do Państwa wysyłać indywidualnie. Ilości zajęć w poszczególnych miesiącach, bedą dodawane poniżej.

2. Rozliczenie zrobię od początku zajęć do 10.03. 

3. Nadpłaty będą przesunięte na poczet zajęć po przerwie. Po przerwie nastąpi również zmiana sposobu rozliczeń.

3. Będziemy rozliczać się za ilość zajęć które się odbyły w poszczególnych miesiącach np. zakładając że zajęcia ruszą 14.04 to np dzieci które chodzą we wtorki będą miały do opłaty 3 zajęcia, dzieci które chodzą 2xty we wtorki i czwartki 6 zajęć.... Płatność za kwiecień proszę zrobić w maju a za maj w czerwcu, za czerwiec najlepiej na koniec czerwca. Informację o płatnościach po przerwie będą również umieszczone na naszej stronie timecreator.pl START/INFORMACJĘ DLA RODZICÓW

4. Przygotowujemy również ofertę półkolonii i warsztatów w czasie wakacji. 

W tym trudnym dla wszystkim czasie życzymy Państwu Zdrowia i Spokoju, dziękujemy, że jesteście z nami. 

O jakichkolwiek zmianach będziemy informować na bieżąco.

 

ROZLICZENIA DO 10.03 - ilość godzi w poszczególnych miesiącach

Klaudia:

- Akademia Pitagorasa- zajęcia od 17.09 ( wrzesień 2, październik 5, listopad 4, grudzień 3,styczeń 3, luty 3, marzec 2)