Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Monika Grodecka

 
Instruktor jogi
 
Monika Grodecka - joginka, nauczycielka, fascynatka biegania, wielu innych aktywności zgłebiajacych świadomości ciała oraz wielka miłośniczka natury.
Od zawsze poszukuje harmonii i równowagi i od zawsze aktywność fizyczna, szczególnie ta uprawiana w pięknych okolicznościach przyrody, jest dla mnie sposobem na jej odnalezienie. Próbowałam i wciąż próbuję wielu aktywności ale od dawna joga jest tą wiodącą. To dla mnie droga pozwalająca na równomierny rozwój fizyczny, duchowy i intelektualny. Droga ta zaprowadziła mnie na Miedzynarodowy kurs Yoga Aliance w Nurcie Vinyasa (RYT 200) który ugruntował moją wiedzę i umiejętności a także otworzył możliwość dzielenia się nimi z innymi jako nauczycielka. Od czasu jego ukończenia regularnie uczestniczę w warsztatach i szkoleniach rozwijając się i doskonaląc warsztat.
 
Monika zaprasza na zajęcia jogiew środy 20.15 . Raz w miesiącu w piątki organizuje jogę Nidrę.