Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Darek Zelis

 

Nauczyciel Jogi Kundalini

 Raj Namjot Singh (Dariusz Zelis)
Moja „przygoda” z jogą rozpoczęła się kiedy na pierwszą lekcję jogi poszedłem z poważnymi dolegliwościami kręgosłupa. Ku mojemu zdziwieniu, już po pierwszych zajęciach poczułem poprawę, a praktyka okazała się sporym wyzwaniem. Stopniowo przerodziła się w pasję i jogiczny styl życia. Mój kręgosłup – nie tylko fizyczny, zaczął się „prostować”. W czasie 19-u lat praktyki odbyłem kilka treningów nauczycielskich oraz wziąłem udział w wielu warsztatach różnych metod jogi. Ten okres wykrystalizował uczenie przeze mnie Jogi Nidry i powrót do Kundalini Jogi w której obecnie zakorzeniam się i odkrywam piękno jej nauk. Jest darem dla ludzkości na ten czas – na Erę Wodnika. Dzielę się nimi wszystkimi z miłością i przekazuję dalej.
Moje szkolenia w jodze :
2010 – 2013 kurs nauczycielski Introductory- II wg metody B.K.S. Iyengara 2011 10-o dniowe odosobnienie – medytacja Vipassana 2013 – 2014 Kundalini Joga wg przekazu Yogi Bhajana – kurs nauczycielski 2016 – 2018 Klasyczna Joga i Tantra wg Satyanandy; Joga Nidra; podstawy Naada Jogi – pod przewodnictwem Swamiego Karmayogi Saraswati 2018 – 2019 kurs nauczycielski Junior- I wg metody B.K.S. Iyengara (bez egzaminu) 2020 – inicjacja w Kriya Jogę 2021 – 2022 Kundalini Joga wg Yogi Bhajana. W trakcie treningu nauczycielskiego poziomu I i II – KRI. Prowadzący: Sadhana Singh i Hari Bhajan (nauczyciele z Włoch)
Dodatkowe certyfikaty : stopień Reiki II ; certyfikat 1-go stopnia gry na gongach i instrumentach archaicznych ; certyfikat 2-go stopnia masażu misami dźwiękowymi.