Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Angelika Kowalczyk

 Prowadzi zajęcia z judo dla dzieci.

Kilka słów od siebie:

Moja przygoda z judo zaczęła się gdy miałam 9 lat. Do trenowania namówiła mnie koleżanka z klasy, która wiedziała, że od zawsze interesują mnie japońskie sztuki walki. Pierwsze lata z judo traktowałam jako zabawę i tak też było na treningach, było dużo zabawy, śmiechu, akrobatyki i elementów judo. W wieku 10 lat zaczęłam startować na zawodach i odnosić pierwsze małe sukcesy, wygrane walki dawały mi dużo energii do dalszej pracy nad podnoszeniem swoich umiejętności. Następne lata, były ciężką droga do sukcesu: codzienne treningi, obozy, wyjazdy. Wszystkie te wysiłki opłaciły się, gdy miałam 14 lat zajęłam I miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzików w Poznaniu. Przez kolejne 9 lat zdobywałam medal na Mistrzostwach Polski w różnych kategoriach wiekowych. Bardzo fajną przygodę przeżyłam z Kadrą Narodową Judo, która reprezentowałam przez trzy lata. Karierę zawodniczą przemieniłam w trenerską.

Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości to cudowne móc przekazywać swoją wiedzę młodszym. Patrzeć jak małymi kroczkami podwyższają swoje umiejętności. Wiem, jak ważny w ich życiu jest prawidłowy rozwój fizyczny i psychiczny, dlatego każdy trening jest dopasowany do danej grupy.

Zapraszamy do zapisów !