Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hubert Kocikowski

Instruktor jogi

Będąc małym chłopcem przeczytałem pewną książkę, książkę która wywarła na mnie ogromny wpływ. Postanowiłem, że uczynię tak jak główny bohater – nigdy nie dorosnę. Jak na razie całkiem nieźle mi się to udaje.

Joga w moim życiu znalazła swoje miejsce zupełnie przypadkowo (bądź w sposób całkowicie zamierzony przez Opatrzność). Jako człowiek, który nie chodził, tylko poruszał się biegnąc, pewnego dnia usłyszałem wyrok: nie może pan biegać… i tutaj pojawiła się kolejna „życiowa” książka. Książka o jodze i o ludziach, którzy mimo wyroków lekarzy, powrócili w spektakularny sposób do zdrowia i aktywności sportowej. Joga jest dla mnie swoistą rehabilitacją. Powolutku więc naprawiam swoje ciało z błędów młodości. Ergo – skoro ja mogę, to każdy może. Tak więc joga stała się moją Nibylandią, która nie pozwala mi dorosnąć. :-)

Ukończyłem kurs instruktora jogi EFIB. Swoje umiejętności doskonalę na kursach i warsztatach jogi.