Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wykwalifikowana kadra instruktorów, wysoki poziom przekazywania wiedzy i przyjazna atmosfera to wizytówka Time Creator Studio.

 


Ania Osiecka- Konieczna

 

Instruktor Zumba i  Zumba kids. Prowadzi również urodzinki dla dzieci.

Licencjonowana instruktorka programów Zumba Fitness i Zumba Kids & Junior. Dyplomowany instruktor fitness i fitness Kids z Open Mind. 
Nauczyciel nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego. Na co dzień pracuje w szkole o profilu teatralnym.
Od dziecka związana z tańcem, muzyką  i teatrem "zaraża " swoją pozytywną energią od pierwszych kroków na parkiecie. 

Natalia Nita Sommerfeld

Instruktorka, tancerka i choreografka tańca Hip Hop


Z wykształcenia licencjonowany dietetyk oraz psychodietetyk. Od 7 lat aktywnie pracuje jako instruktor tańca. Laureatka dziesiątek nagród tanecznych w kategoriach hip hop solo, hip hop duety a nawet w miniformacjach i formacjach. Nita jest także znana z występów w teledyskach. Współpracowała z takimi artystami jak: Peja, Donguralesko, Wąski/Szem a także z zespołem the Pupils. Natalia miała również okazje być choreografką i tancerką podczas koncertu tanecznego w Poznaniu "50 twarzy Greya". Dzięki zróżnicowanemu warsztatowi oraz dużemu doświadczeniu scenicznemu ma swój wlasny niepowtarzalny styl. Jest niezwykle energicznym i pozytywnie motywującym pedagogiem. Jej grupy również odnoszą sukcesy podczas konkursów i przeglądów tanecznych.

 

 

Barbara Ziółkowska

Instruktor modern jazz i gimnastyki artystycznej

Swoją przygodę z gimnastyką artystyczną zaczęła w wieku 6 lat w Klubie Sportowym "Energetyk" Poznań. Członek kardy narodowej, dwukrotna Mistrzyni Polski, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, turniejów krajowych i międzynarodowych. Po zakończeniu kariery sportowej oddała się tańcu. Kształci się w takich stylach tancecznych jak jazz, tanieć współczesny, commercial.

Na swoich zajęciach stawia głównie na technikę, kreatywność i czerpanie przyjemności z tańca.

Anna Tafelska

Ania zadba o wasze zdrowe kręgosłupy i piękną sylwetkę.

Od kilku lat prowadzę zajęcia pro zdrowotne, ale dopiero od roku, od kiedy mam siedzącą pracę osobiście odczuwam na swoim ciele, że zajęcia Zdrowy Kregosłup to czesto jedyny ratunek i środek przeciwbólowy na dolegliwości, na które "tabletki" już nie pomagają. Zapraszam zapraszam na regularne zajęcia w środy o godz. 19.15 zdrowy kręgosłup.

 
 
 

Radek Arent

Instruktor tańca BreakDance

Tańcem Break dance (Bboying) zajmuje się od 2005 roku, znany na scenie tego tańca jako C-gun. Reprezentuje znaną i utytułowaną ekipę o nazwie Tabasco Break Rebels. Poprzez ciągłe doskonalenie swoich umiejętności oraz stały udział w największych wydarzeniach tanecznych osiągnął wysoki poziom umiejętności. Posiada dużą wiedzę teoretyczną jak i praktyczną z zakresu tańca, którą uzyskał dzięki uczestnictwu w licznych zawodach w Polsce jak i za granicą, m.in. w Wielkiej Brytanii, Czechach czy Niemczech.

 

 

Barbara Garczyńska

Tytułowana instruktorka w gimnastyce sportowej, trener kl. II w gimnastyce artystycznej

 

Pracę trenera rozpoczęła w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu. Obecnie trenuje gimnastyczki w Szkole Podstawowej nr 6 ze specjalnością gimnastyka artystyczna. 
Związana  z Międzyszkolnym Klubem Sportowym Dąbrówka.
 

Zawodniczki Pani Basi osiągają wiele sukcesów na arenie ogólnopolskiej a także międzynarodowej, były  reprezentantkami kraju na najważniejszych imprezach takich jak Mistrzostwa Europy czy Świata.

Adam Szejnfeld

Instruktor jogi
 
Adam specjalizuje się w zajęciach prozdrowotnych (Jogę prowadzi od 2015 roku) oraz, treningach przygotowania motorycznego, funkcjonalnych. Zajmuje się reedukacją motoryczną po urazach, jest to przedłużenie działań fizjoterapeuty, którego celem jest przywrócenie pełnej sprawności po kontuzji oraz zapobieganie powtórnym urazom. Adam od 2011 zajmuje się prowadzeniem treningów i nieustannie rozwija swoje umiejętności w dziedzinie Jogi, rehabilitacji, treningów motorycznych i dietetyki uczęszczając na liczne szkolenia i warsztaty.
 
 
 
 

ABAD BOLAÑOS

Instruktor salsy solo 

ABAD BOLAÑOS HERNÁNDEZ: tancerz, choreograf, kreator ruchu. Pochodzi z Kuby. Od kilku lat mieszka i pracuje w Polsce.

Abad to mistrz salsy a zarazem świetny nauczyciel. To wulkan energii, zawsze uśmiechnęty, swoją pasją zarazi każdego.

Anita Kubiak

Instruktor  gimnastyki artystycznej

Swoją przygodę z gimnastyką artystyczną zaczęłam w wieku 7 lat. Brałam udział w wielu zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych z wysokimi rezultatami. Jestem byłam zawodniczką Kadry Narodowej PZG.

 Po 12 latach ciężkich treningów,  przekazuje swoją wiedzę i umiejętności młodszym pokoleniom.