Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dla rodziców

Regulamin szkoły Regulamin

Cennik 2017/2018  ( OPŁATA ZA ZAJĘCIA JEST STAŁA, PRZY 4/8 ZAJĘCIACH W MIESIĄCYU, OSTATNIA PŁATNOŚĆ W SEZONIE BĘDZIE OPŁATĄ WYRÓWNAWCZĄ). ROZLICZENIE BĘDZIE  NA STRONIE w maju i wysyłana mailem.

Harmonogram zawodów gimnastka artystyczna

W dniu 22-24.06 będą organizowane międzyszkolne zawody gimnastyki artystycznej które odbędą się na Sali Klubu Sportowego Energetyk ul. Grunwaldzka 1 ( wejście od ul. Bukowskiej ).

Strój obowiązujący na zawodach: klubowa koszulka koszt 50zł, czarne leginsy, białe skarpetki lub napalcówki, włosy spięte najlepiej w koczek.

Wpisowe do 11.05 ! :  50zł płatność  gotówką u instruktorki/lub w studio

Dodatkowo część dzieci będzie miało możliwość zaprezentowania się na festynie w parku przy ul. Grunwaldzkiej w dniu  16.06 

 

 Zapraszamy na całodniowe warsztaty wakacyjne  zapisy w niższej cenie 700zł do 31 maja. Więcej informacji na www.timecreator.pl

 

Deklaracja udziału dziecka w zawodach prosimy o zwrot do 11.05

Wyrażam zgodę na udział dziecka ……………………………………………………………….………………w zawodach 22-24.6  ( harmonogram będzie podany w późniejszym terminie)………………………………………..(podpis rodzica)

Prosimy o podanie wzrostu dziecka………………. 

Prosimy o podanie roku urodzenia  dziecka…………………

 

Dzieci są pod opieką instruktorów tylko podczas pokazu..................................................(podpis rodzica)

Dzieci  które nie mają klubowej koszulki  a chcą wystąpić w zawodach , prosimy o pilne złożenie  zamówienia.

Proszę o zamówienie  koszulki klubowej w cenie 50zł , rozmiar …………………………………….podpis rodzica………………………………………………...  Płatność  gotówką u instruktorki lub w studio.

 

Grupy Dance Mix/ Hip Hop  uczęszczające na zajęcia w studio

Pokaz na festynie w Szkole Podsatwowej 54   09.06

Pokaz na festynie osiedlowym 16.06

 

 

 

 

Pozdrawiam  Serdecznie

Katarzyna Ratajczak

609104012

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.