Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Czym jest Time Creator Studio

Time Creator Studio to miejsce, w którym twórczo i aktywnie spędzić wolny czas.

Wszechstronność i różnorodność naszych działań sprawia, iż każdy znajdzie tu coś dla siebie: dorośli, młodzież, dzieci, rodziny, przyjaciele i firmy. Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą.

Move Creator - znajdź swój rytm. W tym dziale znajdziesz wszystko co wiąże się z ruchem: zumba, latino solo,  joga, samoobrona,  zajęcia dla kobiet w ciąży.

Kids Creator - baw się i przeżywaj. Tutaj dzieci i młodzież mogą poszukiwać swoich pasji i rozwijać swoje zdolności : hip-hop, judo, capoeira, gimnastyka artystyczna, zajęcia artystyczne, urodzinki w gronie znajomych.

Event Creator - ciesz się chwilą. Zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych i firmowych, prowadzimy warsztaty, wynajmujemy sale.

Duża, klimatyzowana sala o łącznej powierzchni 110m2 oraz wystrój tworzą przyjazną atmosferę. Dodatkowym atutem jest spokojna okolica i możliwość korzystania z części ogrodowej . Dysponujemy również zapleczem kuchennym, dzięki któremu możemy zorganizować każdą imprezę.

 

Serdecznie zapraszamy !