Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Acro Joga

 

Zapraszam na całodniowe warsztaty na których dowiesz się wszystkiego co potrzebne aby w łatwy i bezpieczny sposób rozpocząć przygodę z AcroYogą !

A - aktywnie spędzony czas na zabawie
B - budowanie siły, równowagi, koordynacji
C- celebrowanie kontaktu z innymi ludźmi

Acroyoga to połączenie doskonałe Yogi , acrobatyki, tańca, Acro balansu oraz masażu tajskiego. To przede wszystkim też dobra zabawa i możliwość kontaktu z innymi ludźmi. Uczy komunikacji, zaufania oraz świadomości swojego ciała. 
Podczas warsztatu poznamy podstawowe zasady bazowania, latania i spotingu, które pozwolą Wam w bezpieczny sposób zgłębiać dalej tajniki AcroYogi:) 
Nie musisz mieć specjalnego przygotowania ani swojego partnera, aby rozpocząć przygodę z Acro, jedynie nieco zapału i otwartości:)


Kiedy: 
16 wrzesnień 10:30-18:00 

Miejsce: 
Time Creator Studio ul. Ścinawska 19 Poznań 
https://www.facebook.com/TimeCreatorStudio

Rozkład:

10:30-13:30 - Blok I 
> praktyka yogi w kręgu
> fundamenty bazowania, latania i dobrego spottingu, 
> podstawowe pozycje AcroYogi
> therapeutic flying 

13:30-15:00 - przerwa na lunch ( vegańska zupa z pieczywem)

15:00-18:00 - Blok II 
> partner yoga
> pozycje odwrócone
> tranzycje czyli przejścia między pozycjami
> masaż tajski

Inwestycja: 
Early bird (do 30.08.18) - 120 PLN 
Regular (po 30.08.18) - 150 PLN
Lunch w cenie warsztatu. 

Zapisy: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
facebook

Warunkiem rezerwacji miejsca na warsztacie jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 50 zł. Szczegóły prześlę w mailu. 
Dla osób, które już brały udział w organizowanych przeze mnie warsztatach lub zajęciach dodatkowa zniżka 30zł. 

Prowadzący: 
Asia Sosińska 
AcroYoga jest dla mnie przede wszystkim wspaniałą przygodą i zabawą. Najbardziej fascynuje mnie w niej to, jak bardzo otwieramy się na innych ludzi. Budujemy relacje, odnosimy wspólne sukcesy, pokonujemy własne ograniczenia. AcroYogę odkryłam 3 lata temu i była to miłość od pierwszego warsztatu! Od tego czasu brałam udział w licznych szkoleniach, wyjazdach i konwencjach w Polsce oraz za granicą. Obecnie jestem członkiem organizacji Acroyoga International jako Jambassador. Od dwóch lat organizuję również w Poznaniu regularne AcroJamy. Swoją wiedzą dzielę się również na regularnych zajęcia AcroYogi które prowadzę w Poznaniu. Bliskie jest mi połączenie z ciałem i kontakt z drugim człowiekiem, oraz wszelkie formy ruchu i dotyku jak kontakt improwizacja czy masaż tajski.
http://www.acroyoga.org/teachers/joanna-sosinska

Zapraszam Was serdecznie, 
Namaste