Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Balanse&Pozycje odwrócone

   

Co robimy - przygotowujemy, wzmacniamy cialo do pozycji odwroconych i balansowych takich jak żaba, kruk, żuraw, idąc dalej - stanie na głowie, przedramionach i docelowo na rękach. Ćwiczenia są dozowane stopniowo i modyfikowane, aby każdy znalazł swoją wersję. Osoby poczatkujace nauczą się prawidłowej pozycji deski (z protrakcją łopatek i tyłopochyleniem miednicy), a także jak ułożyć cialo w pozycjach odwroconych, mogą pracować ze ścianą lub w asyście partnera.
Osoby sredniozaawansowane będą mogły szlifowac swoje pozycje w wolnej przestrzeni, a także dodawać ruch w pozycjach np. Siłowe wejścia (presy).
Robimy ćwiczenia wzmacniające i mobilizujace dla obręczy barkowej, nadgarstkow, a nawet bioder, wzmacniamy centrum ciała. Stymulujemy układ nerwowy, wszystko po to, aby cialo się zaadaptowalo do pozycji odwroconych.
Zajęcia są strikte kalisteniczne (praca z ciężarem własnego ciała) oraz wplatane są elementy jogi. Obie te aktywności wymagają cierpliwości i pokory , no i oczywiście chęci. CHCIEĆ TO MÓC.
Pojawia się też dawka humoru i dobrej zabawy.
Zapraszamy tych którzy CHCĄ - 
prowadzi Mirosław Skoryna w piątek godz. 19.00