Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zumba

Zumba to połączenie tańców latynoskich z elementami fitness przy świetnej muzyce, które gwarantują świetną zabawę i uśmiech na twarzy uczestników, podczas zrzucania zbędnych kilogramów. To zarówno zabawa jak i trening dla ciała oraz umysłu dla osób w każdym wieku.

 

Zajęcia  to niebanalna kombinacja takich stylów jak: salsa, merengue, bachata, reggeaton, calypso, soca, cumbia, pop i wiele innych. Każdy instruktor wkłada w zajęcia 200% siebie. Zadba też, aby wszyscy przybyli na zajęcia wyszli lekko spoceni, pozytywnie zmęczeni i... z uśmiechem na twarzy.

Zajęcia prowadzą: przesymatyczny Harry z Kolumbii, wulkan energii i kobiecości Ania Sosińska - tancerka midzynarodowej mistrzowskiej klasy S w tańcach latynoamerykańskich oraz Agnieszka Siudowska królowa brazylijskiej samby.