Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Acro Yoga

AcroYoga łączy w sobie elementy Jogi , Akrobatyki, Acro balansu, tańca i masażu tajskiego. Nic więc dziwnego, że AcroYoga podbija świat! Jej wrzechstronność sprawia, że może być również doskonałym uzupełnieniem do innego rodzaju treningów. Popracujemy nad rozciąganiem, wzmacnianiem, gibkością, równowagą. A co najważniejsze, będziemy się dobrze bawić!


AcroYogo to wspaniały sposób na spędzanie czasu, samorozwój, pogłębienie kontaktu z własnym ciałem oraz wspaniała zabawa z innymi ludźmi. 
Na zajęciach stworzymy przestrzeń do ugruntowania już zdobytych umiejętności, poznawania nowych trików, pracy nad techniką, siłą i równowagą.

 

Zajęcia skierowane są do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Acro Yogą oraz do osób średniozaawansowanych. Ci pierwsi będą mieli okazję krok po kroku zapoznać się z podstawowymi zasadamiAcroYogi, Ci drudzy będą mogli ugruntować swoją wiedzę, popracować nad precyzją, płynnością i eksplorować w nieznany sposób znane już sobie pozycje i tranzycje.

Czas: 
każda środa 20:15 (90minut) - grupa średiozaawansowana
          wtorek 20.00 - prupa początkująca 
Koszt zajęć : 
karnet miesięczny 4 zajęcia - 80PLN / pojedyncze zajęcia 25PLN
karty multisport (1h zajęć + dodatkowe 15min 10zł dopłata)

 

Zapraszam również na Famili Acro Yoga