Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Taniec dla dzieci

Hip-Hop

Uczymy Cię efektownych choreografii, w których zaprezentujesz swoje umiejętności. Układy choreograficzne są połączeniem technik tanecznych: tańca nowoczesnego i hip hopu, wszystkie opierają się na dynamicznym ruchu.Trudność techniki polega na płynnym zsynchronizowaniu elementów choreografii z muzyką. 

Zajęcia organizowane są z podziałem na wiek i umijętności dzieci. 

Grupa 6-8 lat  otwarta, do grupy 9-12 oraz grupy turniejowej można dołączyć za zgodą instruktora po zajęciach naborowych.

Wszystkich chętnych chcących dołączyć do grup zapraszamy do zapisów  Nabór 2017/2018


Dance Mix to taneczny mix (Zumba, Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) i trening mający na celu zapewnienie dzieciom maximum zabawy i fitness'u w tym samym czasie. Zajęcia zaczynają się od rozgrzewki, aby dobrze rozgrzać mięśnie i przygotować organizm dziecka do dalszych ćwiczeń. Następnie rozpoczyna się nauka kroków tańca. Dzieci nie lubią monotonii, dlatego też przygotowywane są dla nich specjalne gry i zabawy. Dzięki grom i zabawom dzieci dowiadują się o nowych rodzajach tańca.

Zajęcia ogranizowane są  z podziałem na wiek dzieci od 6- 12 lat w godzinach przedpołudniowych i popołudnowych. 

Zajęcia dla dzieci w godzinach świetlicy SP 54

 

 

 

 

.