Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Joga

 

 

Na Kursie poznasz podstawowe zestawy ćwiczeń (Kriya), mantry i medytacje, aby wiedzieć jak dobrze rozpocząć dzień, zmienić nawyki i wprowadzić jogiczny styl do swojego życia. Systematyczna praktyka (Sadhna) oczyści Twoje ciało fizyczne i subtelne, przygotowując do bezpiecznego przebudzenia energii kundalinii.

START 2.12 (6 spotkań) do 17.12.2021
Zajęcia odbywają się 2 raz w tygodniu: czwartki i piątek godz. 20.15
Kameralna grupa max. 12 osób
Na kurs obowiązują ZAPISY.
KOSZT I ZGŁOSZENIA:
całość (6 spotkań) - 280 zł
Ilość miejsc ograniczona, aby zapewnić Wam komfort i bezpieczeństwo.
Potwierdzeniem uczestnictwa jest zgłoszenie mailowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz wpłata zaliczki 80zł.
Kurs rozpocznie się, gdy uzbiera się min 10-osobowa grupa.
W przypadku kiedy nie będzie wystarczającej liczby uczestników, rozpoczęcie kursu opóźni się o kolejny tydzień.
W przypadku nieobecności, istnieje możliwość skorzystania z innych zajęć w grafiku.
Po kursie chętne osoby będą mogły kontynuować praktykę w grupie.
Joga kundalini to praktyka pełna mocy, transformująca, szybka i efektywna. Dzięki swojej kompletności jest doskonałą praktyką i daje szybkie i spektakularne efekty u osób prowadzących intensywny tryb życia, szczególnie mieszkających w dużych miastach, żyjących w szybkim tempie współczesnego świata. Joga kundalini jest najdłużej skrywaną starożytną techniką łączącą w sobie pracę z oddechem (pranajama), pracę z ciałem (asany), dźwięki i śpiew (mantry), układy dłoni (mudry) oraz medytacje. Dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu powyższych technik, zyskujemy narzędzie zarówno do pracy ze swoim ciałem, umysłem, zmysłami i emocjami.
Joga kundalini jest nazywana jogą świadomości, gdyż przygotowuje ciało i umysł do rozwinięcia naszej świadomości, potencjału mocy, twórczej inteligencji, które znajdują się w każdym człowieku oraz poznania naszej duchowej natury.
PROWADZĄCY:
Dariusz Zelis,
Nie potrzebujesz niczego wyrzekać się aby osiągnąć samorealizację - to czego potrzebujesz, to dostrzec duszę we wszystkim.
Swamiji Paramahamsa Hariharananda

Joga wg Iyengara, Kundalinii Yoga wg Yogi Bhajana, Yoga i Kundalinii Tantra wg Satyanandy, podstawy Naada Yogi oraz Kriya Yoga, tak kształtowała się moja edukacja jogiczna. Posiadam również stopień Reiki II oraz certyfikat 1-go stopnia gry na gongach i instrumentach archaicznych.
Cały czas poszerzam moją jogiczną wiedzę i odkrywam mądrość i piękno każdej z tych tradycji. Są dla mnie jak płatki tego samego kwiatu - kwiatu jogi. Doświadczenie które zebrałem, utwierdza mnie w praktykowaniu i uczeniu różnych metod. Mimo że każda z metod jest kompletna i prowadzi do tego samego celu, to nasza indywidualna złożona osobowość i warunki w których żyjemy, warunkują użycie precyzyjnie wycelowanych technik, odpowiedniego kalibru do problemów z którymi chcemy się mierzyć. Nie mieszam metod, każdą przekazuje z szacunkiem dla tradycji w jej czystym przekazie. Natomiast łączę je dla jak największych korzyści w drodze do samopoznania.